Pdr Boyasız Göçük Düzeltme (Paslanmaz Çelik)

P96

Araçlarımız profesyonel PDR teknisyeni için özenle tasarlanmıştır. Her takım boyutu ve tasarımı, kullanılabilirlik koşullarının mantıklı bir sırasına uyar. Araç tasarımlarımız, DENT teknisyeninin gerektirdiği ergonomiye ve çalışma aralıklarına öncelik vererek otomotiv endüstrisindeki standart endüstri uygulamalarını ve koşullarını tanımlar.

ProCraft PDR Tools Boyasız Göçük Düzeltme Set 96 Parça

Bu set, orijinal ana settir ve en çok talep edilen araçlarımızdandır..  96 parçadan oluşur. Bu, boyasız düzeltme seti, onarım teknolojileri için tasarlanmış profesyonel kaliteli bir araç seti. Setteki tüm araçlar, ömür boyu garanti ile yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş, Piyasadaki en kaliteli PDR setidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PDR araçlarımızı nasıl üretiyoruz?

 

 

PDR üretim hattımız, PDR araçlarımızı üretmek için birkaç farklı yüksek karbon çelik niteliği kullanıyor ve çoklu kalite kontrol testleri, malzememizin paslanmaz çelik aletleri mukavemette aştığını belirledi. Yüksek kaliteli karbon paslanmaz çelik pahalı ve sert temperlenmiş bir yay çeliğidir. Isı ile işlenen PDR araçlarının süreci yıllar boyunca geliştirilmiştir ve dünyanın en yüksek kalitesidir. Dünyanın dört bir yanındaki laboratuvarlar ve PDR teknisyenleri, mümkün olan en yüksek kalitenin üretimini sağlamak için milyonlarca kalite testi gerçekleştirdiler. Procraft-PDR aralığı, önde gelen otomobil üreticileri ve PDR teknisyenleri tarafından test edilir ve homologlaştırılır. Araçlarımız profesyonel PDR teknisyeni için özenle tasarlanmıştır. Her takım boyutu ve tasarımı, kullanılabilirlik koşullarının mantıklı bir sırasına uyar. Araç tasarımlarımız, DENT teknisyeninin gerektirdiği ergonomiye ve çalışma aralıklarına öncelik vererek otomotiv endüstrisindeki standart endüstri uygulamalarını ve koşullarını tanımlar.

 

 

 

Weight : 19000 g

 

Dosya Adı Açıklama İşlem
ProCraft Pdr Tools Set 96 Pcs Stainless Steel Paintless Dent Removal Dent Set Açıklama
ProCraft Pdr Tools Set 96 Pcs Stainless Steel Paintless Dent Removal Dent Set
Yorumlar (0)
Yorum Yap