Pdr Boyasız Göçük Düzeltme (Paslanmaz Çelik)

P78

Bu set orijinal Procraft markalı settir. Ömür boyu paslanmaz garantili ve üretim sertifikasını içerir.

%100 paslanmaz çelik ile üretilmiş bu set Alüminyum kaputlar için vazgeçilmez ve  benzersiz bir çalışma deneyimi sunar. Ürünlerin tamamı resimde gösterilen şekilde müşteriye gönderilir. Enjeksiyon saplar, teknisyenin elini tam anlamıyla kavrar, ve çalışma esnasında konfor sunar. 

ProCraft ile geleceğiniz güvende...

Bu kit, setin içinde bulunan çeşitli araçlar ile yüksek taleplere ve kalite beklentisine sahip PDR teknisyeni için özel olarak tasarlanmıştır.  

En popüler araçlardır. Profesyönel teknisyenlerimiz tarafından kullanılan ve en çok distribütörlerimiz tarafından tercih edilen bu set ile 45 ülkeye ihracat yapılmaktadır..


En iyi fiyata en yüksek kalite olması garanti ile müşteriye sunulmuştur. Tüm otomobil fabrikalarında setlerimiz bulunmaktadır.

Tüm zorlu koşullara rağmen, Procraft profesyonel PDR araçlarını yıllarca aşınma olmadan ve yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Paslanmaz çelikten üretilmiş bu setler profesyonel kullanıcılar içindir. Tüm tutamaçların ergonomik bir sapı vardır, paslanmaz çelikler polisajlanmıştır. 

Ergonomik sap tasarımı ve en zorlu dişli tip saplar tek bir manevra ile düzeltme fırsatı sunar.

Ergonomik tutamak sayesinde optimum bir etkiniz olur. Bunun için size çok para kazandıracak bir settir

Bu set, çok sayıda dolu hasarını onarabilen, Park hasarı, kapı hasarları, ağır hasarlar ve showroom araçlarında çalışma imkanı sunan özel olarak geliştirilmiş paslanmaz settir.

Dosya Adı Açıklama İşlem
Pdr Tools Set Paintless Dent Removal PDR Tools Set Pdr Hook Set Rod Set 56 Pcs (Stainless Steel )
Pdr Tools Set Paintless Dent Removal PDR Tools Set Pdr Hook Set Rod Set 56 Pcs (Stainless Steel )
Yorumlar (0)
Yorum Yap