PDR Led Lamba Standlı

CC1147 MIRALIGHT

ProCraft MİRALİGHT CC1147 Boyasız Göçük Düzeltme Lambası ile Yenilikçi ve ergonomik yapısı sayesinde endüstriyel gruba ve profesyönel çalışmaya uygun, ince, hafif, güçlü yapısı ve tamamen kablosuz tasarımı sayesinde ProCraft'ın en iyi modellerinden biridir.

Tam çatılar, tavan, veya tüm kapılar gibi aracın dört bir yanında çalışmak ve PDR onarımı için arabanın büyük bölümlerini görüntülemek için harikadır. Teknisyenin tamir edilecek alanı en iyi şekilde görebilmesi için ışığı göçüğe göre konumlandırmasını sağlamak yeterlidir.

 

Birçok otomobil fabrikalarında, yetkili servislerde ve metal üretimi üzerine çalışan fabrikalarda atölyelerde, ProCraft lambalar ile çalışılmaktadır. ProCraft profesyönel ürün grubun en populer markalarından biridir.

 

6 Şerit LED lamba + Kumandalı Dimmer Kontrolü + Mıknatıs Kafalı + Teleskopik Stand + Kablosuz Batarya tipi.

ProCraft Miralight CC1147 pdr göçük lambası tamamen kablosuz çalışmaktadır. Besleme gücünü 18V5A bataryadan almaktadır.

Tercihen Makita veya Bosch batarya ve aynı markanın şarj istasyonu ile çalışan sistem, full şarjlı bataryada yaklaşık 8 saat kesintisiz çalışmaktadır. Batarya dolumu ise yaklaşık 45 dakikada şarj olmaktadır.  

ProCraft Miralight CC1147 pdr göçük lambası, tüm otomobil fabrikalarında ve metal üretim fabrikalarında endüstriyel grupta güvenle çalışmaktadır. Ürünün tamamen kablosuz olması, ana kumanda kasasının teloskobik standdan ayrılarak hasar üzerinde dolaştırılıp, tekrar standa kolayca takılması tercih sebebidir.

 

Dosya Adı Açıklama İşlem
ProCraft_CC1147_Miralight_Tanıtım_Föy İNDİR
Yorumlar (0)
Yorum Yap