Karbonfiber Dolu Takımları

CF1
ProCraft Karbon Fiber Çubuk Seti

Üstün bir tam hasar onarım aracı arıyorsanız, hafif, dayanıklı ve son derece özelleştirilebilir yüksek kalite, başka yere bakmayın. Bu kullanıcı dostu karbon teknolojisi, herhangi bir stile uyacak şekilde özelleştirilebilen çok işlevli bir PDR aracıdır. Karıştırılabilen ve eşleştirilebilen kesici uç yelpazesiyle, bu tek alet kendini birine ve yok ediciye dönüştürür.

Karbon çubuk, yüksek mukavemet, sağlamlık ve düşük ağırlığa sahip bir malzemeden yapılmıştır. Çubuk, boyadan "tamir ezikleri" teknolojisiyle doldurulmuş hasarların onarımı için tasarlanmıştır. Boşlukları ortadan kaldıran ve ürünü bir bütün olarak sağlayan birbirine bağlı dişliye bağlı üç parçadan oluşmaktadır. Böylece, çubuğun uzunluğunu değiştirmenize, toplam uzunluğu artırmanıza veya azaltmanıza olanak tanır. Bağlantı çubuğunun M8 dişlisi için üç deliği ve bir balina kuyruğu hattı vardır.
Ürün Özellikleri:
Malzeme - karbon fiber;
Karbon Fiber Toplam Uzunluk - 2500 mm
Çubuk çapı - 34 mm.
Çubuk Ağırlığı - 1,3 kg.
Memeler için delik sayısı - 3.
Mantarlar: 9 adet
Balina kuyruğu: 3 adet
Kafa: 1 Adet 90* ve 2 Adet 45* pozisyon

ProCraft Carbon Fiber Rod Set 

Lightweight, durable and highly customizable high quality, if you are looking for a superior full damage repair tool, do not look elsewhere. This user-friendly carbon technology is a high-multifunction PDR tool that can be customized to fit any styl. With the inserts range that can be mixed and paired, this single tool turns itself into someone and the is destroyer.

The carbon bar is made of a material with high strength, robustness and low weight. The bar is designed for the repair of damage filled in the technology of "repair dents" from painting. It is composed of three parts that eliminate the cavity and which are connected to the interconnected gear that allows the product as a whole. So allows you to change the length of the bar, to increase or decrease the total length. The link bar has three holes for the gear M8 and has a whale tail line.
Product features:
Material - carbon fiber;
Carbon Fiber Total Length - 2500 mm
Rod diameter - 34 mm.
Bar Weight - 1.3 kg.
Number of holes for nozzles - 3.
Mushrooms: 9pcs
Whale tail: 3 pcs
Head: 1 Pcs 90* and 2 Pcs 45* positions

 

 

 

 

 

 

 

Furkan Makine

Furkan Makine

Furkan Makine

Furkan Makine

Furkan Makine

 

 

Yorumlar (0)
Yorum Yap