FURKAN MAKİNE

İşi Uzmanına Bırakın...

Neler Yapıyoruz?


30 yılı aşkın süredir, Otomotiv Fabrikalarına ve yan sanayilerine, Otomotiv Sanayi, Makine Sanayi, Uçak Sanayi, Askeri Kuruluşlar, Tekstil Sanayi, Gemi Sanayi, Beyaz Eşya, Metal ve Elektronik Sanayi için, Makine, Teçhizat, Garaj, Servis Ekipmanları ile Endüstriyel Ekipmanlar ve Cihazların İmalatı, İthalatı, Satış, Satış sonrası destek ve Projelendirme Hizmetlerini yürüterek etkili ve sonuç odaklı çözümler sunuyoruz.
Devamı

Faaliyet Alanımız


Firmamız, son kullanıcıları yerinde ziyaret ederek, gerçek ihtiyaçları belirleyip müşterilerine doğru ürünler sunmaktadır. Küçük bir kaporta atölyesinden otomotiv fabrikalarına kadar uzanan irili ufaklı tesisi kuracak bilgi birikimine sahiptir. Sektördeki Tecrübesi ile İnovatif Çözümler sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlar.
Devamı

FURKAN MAKİNE
FURKAN MAKİNE

Teknik Servis ve Bakım Hizmeti

Kaynak Makineleri, Elektrikli Aletler, Havalı Aletler


Satışını gerçekleştirmiş olduğumuz tüm makinelerin,cihazların ve aletlerin yanı sıra, diğer markalara ait kaynak makineleri ve havalı el aletlerinin periyodik bakımları ve tamirleri uzman teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır.
Devamı

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Değerler, İtibar, Gelişim


Müsterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak algılayıp onları tatmin etmek ve bu dogrultuda tüm çalısanlarımızın katılımı ile kaliteli ürünler üretmek için çalışıyoruz
Devamı

FURKAN MAKİNE
FURKAN MAKİNE

Küresel Pazara Sevkiyat

Dünya çapında 45'den fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz.


Ekspres kargo anlaşmamız ile tüm dünyada 224 ülkeye hizmet vermekteyiz. 300kg ve 15.000 Euro altındaki tüm ürünleri mikro ihracat kapsamında, anlaşmalı olduğumuz ekspres kargo firmaları ile kapıdan kapıya 7 iş günü içinde teslim ediyoruz.
Devamı

Ayrıntılı Bilgi ve Destek için


Her daim çözüm odaklı yaklaşım. Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...
Devamı

FURKAN MAKİNE

Yetkinlikler


AR&GE

FURKAN MAKİNE Üretimini yapmış olduğumuz makinelerin, Mekanik , Elektronik kart, Trafo ve Pnömatik bağlantı tasarım, Simülasyon, Analiz ve Prototip üretim ile AR-GE çalışmalarımızda, daima yenilikçi ve yaratıcı bakış açımız ile günümüz teknolojisini yakından takip ediyoruz.

operate-plant
ÜRETİM

FURKAN MAKİNE Gelişmiş ve son teknoloji üretim altyapısı ile AR-GE faaliyetlerini yürüttüğümüz projelerin üretim süreçlerini de kendi tesisimizde tamamlıyoruz. Mekanik ve elektronik üretimin her aşamasında özenle ve titizlikle çalışıyoruz.

MONTAJ

FURKAN MAKİNE Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin montajını da firmamız bünyesinde yapıyoruz, montaj kaynaklı riskleri en aza indirerek sorunsuz teslimatlar gerçekleştiriyoruz

TEST

FURKAN MAKİNE Elektrik - Elektronik, Pnömatik donanımların arıza ve hatalarının tespiti için ilgili cihazlarımız ile sektöre büyük destek verirken, tasarım sürecinden üretim sonrasına kadar yürüttüğümüz her projede tasarıma özel test sistemlerini de kendi bünyemizde geliştiriyoruz.

SATIŞ SONRASI

FURKAN MAKİNE Teslimat sonrası zengin yedek parça stoğumuz ile parça ve ürün garantisi sunarken, Kendi üretimimiz olmayan ürün ve sistemler için de teknik destek hizmeti sunuyoruz. Teknik ekiplerimiz ile kısa sürede çözüm üretebilmekte ve yerinde destek de sunmaktayız

İhracat ve İthalat Noktalarımız

İhracat ve İthalat Noktalarımız

İhracat: Avrupa, Güney Amerika, Amerika, Kanada, Asya, Afrika, Uzak Doğu, Avustralya, Yeni Zelenda. İthalat: Almanya, Amerika ve uzak doğu olmak üzere farklı lokasyonlardan ürünlerimizi temin etmekteyiz.

FURKAN MAKİNE