Lazer Kaynak Makineleri

IGWL-1500

Yüksek Güçlü Fiber Lazer Kaynak Makinesi.

İmalatını yapmış olduğumuz yeni model elle taşınan fiber lazer makinemiz,  kaynak , pas kaldırma, kesme ve kaynak temizleme ile 4 fonksiyona sahip son teknoloji ürünüdür. 


Makinelerimiz, imalat endüstrilerinde yaygın olarak kullanılır. Telli veya telsiz kaynatma ile yumuşak başlangıç sistemimizde mevcuttur. Basit ve kararlı çalışma, mükemmel kaynak ışını ve yüksek kaynak hızı avantajlarına sahiptir. Metal malzemelerde kaynak, geleneksel argon ark kaynağı, TIG ve MIG kaynak işlemlerinin yerini alabilir.

Geliştirmiş olduğumuz yeni ve son teknoloji fiber lazer kaynak makinemiz ile endüstriyel kullanıma uygun, akıllı dahili Hanli, S&A marka su soğutma sistemi 100,000 saat ömürlü tek modüllü Raycus, IPG, MAX rezonatör kullanılmaktadır.

Dokunmatik ekranda tanımlı, Türkçe dahil 8 farklı dil seçeneği ile basit kullanıma olanak tanıyan işletim sistemi sayesinde, malzeme kalınlığı ve malzeme türünü seçerek yüklenen tüm ayarlar ile  otomatik olarak işlem başlatılır. Sistemde bulunan ayarlar ile, tüm malzemelere 4 proses modülü uygulaması yapılmaktadır. Akıllı işletim sistemi ve torch üzerindeki kumanda sistemi sayesinde uzaktan makine kontrolü yapılmaktadır. 

Üretim aşamasında birinci sınıf elektrik elektronik kompedanlar kullanılmıştır. 

 

                                           

 

Avantajlarımız 

  • ProCraft iGWL serisi lazer kaynak makinesi, gelişmiş entegre kontrol sistemi, kızılötesi ışın konumlandırma, dokunmatik ekran ve düğme kontrolü kullanan yeni nesil güvenli, yüksek verimli, enerji tasarruflu, çevre dostu metal lazer kaynak ekipmanıdır.
  • Kaynak sırasında ısıtma alanı küçüktür ve iş parçasının arkasında deformasyona, kararmaya, malzeme çarpılmasına ve izlere neden olmaz. Dünya çapında satış, servis ağı ve geniş bir ağ ile dünyanın lider lazer ekipmanı üreticisi ve servis sağlayıcısıdır. Ürün kaynakları, en gelişmiş lazer teknolojisini ve profesyonel müşteri hizmetini sağlayabileceğimizi garanti eder.
  • ProCraft Lazer tasarımı, hammaddeleri ve nihai ürünleri, çok çeşitli uluslararası standartlar tarafından sertifikalandırılmış ve test edilmiştir. Lazer kaynağı, lazer kafası, raf, kılavuz ray, motorlar, redüktör gibi tüm temel bileşenler, yüksek kalite, kararlılık ve pratiklik sağlamak için yüzlerce test ve karşılaştırma arasından seçilir.
  • Sağladığımız ekipman, birçok farklı çalışma koşulunda ve ortamında başarıyla çalıştırılmıştır ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak için size en güvenilir ve mükemmel işlevi getirecektir.
  • El tipi fiber lazer kaynak makinesi, kızılötesi hassas konumlandırma ile, esnek ve kullanışlı, sağlam ve uzun ömürlü kararlı kaynak yapısı ile, ince malzemeleri dahi kaynak esnasında deformasyona uğratmadan, karatmadan ve çarpılmadan, kaynak, kesme, ve temizleme işlemi yapmaktadır.
  • Titanyum, nikel, kalay, çinko, bakır, alüminyum, krom, niyobyum, altın, gümüş ve diğer metaller ve bunların alaşımlarının yanı sıra çelik, Kovar ve aynı malzemenin diğer alaşımlarının kaynağında lazer kaynağı uygulanabilmektedir.
  • Bakır-nikel, nikel-titanyum, bakır-titanyum, titanyum-molibden, pirinç-bakır, düşük karbonlu çelik-bakır gibi çeşitli farklı metallerin kaynağına uygulanabilir
  • Aynı zamanda, cep telefonu iletişimi, elektronik bileşenler, gözlük ve saatler, mücevherat, hırdavat ürünleri, hassas ekipman, tıbbi ekipman, otomobil parçaları ve zanaat hediyelik eşyaları gibi sektörlerde de yaygın olarak kullanılmaktadır.   

 

 

                                                      Makinelerimize ait  Toplam Güç

 

                1000 Kw                       4,9 Kw 
                1500 Kw                       7 Kw
                2000 Kw                       9 Kw
                3000 Kw                       12 Kw

 

 

Makinelerimize ait Teknik değerler web sayfamızın ''Tanıtım  Broşürü'' içeriğinde detaylı anlatılmıştır.

 

  

 

Lazer Tabanca Özellikleri

 

 

Tek Tabanca ile 4 farklı operasyon yapılmaktadır. (Kaynak, Kaynak Temizleme, Kesme, Pas Temizleme)

 

 

7 farklı kaynak tipi, dokunmatik ekran üzerinden ayarlanarak yapılmaktadır. Özelleştirme yapılarak, müşterinin isteğine göre tek tip kaynak modülü olarakta üretim yapabiliriz.

 

 

 

 

Lazer Pas Temizleme İşlemi

Makinelerimiz ile,  Kaynatma, Pas Temizleme, Kesme ve Kaynak Temizliği dahil 4 prosesi kolayca yapmaktadır.

 

 

 

 

Çeşitli derinlikte parçaları kaynak yapabilmek için 7 farklı nozul

 

 

 

 

Uygulama Örnekleri

 

100%

Dosya Adı Açıklama İşlem
Fiber Lazer Kaynak Makinesi Katalog İNDİR
Dosya Adı Açıklama İşlem
Fiber Lazer Kaynak Makinesi Tanım İNDİR
Dosya Adı Açıklama İşlem
Uygulama
Uygulama
Yorumlar (0)
Yorum Yap